Hazai pályán rendeztük a Fiú U15 II. osztály helyosztóját, a szezon utolsó fordulóját, ahol a két régió összevonásával az 5. helyért játszottunk a Panoráma és a Győr csapata ellen. A Dág KSE mindkét mérkőzésen győzedelmeskedett ellenfelével szemben, így sikerült bezsebelni az 5. helyet. Kárnyáczki Kata, a fiúk vezetőedzője nyilatkozott az eseményekről:
Az első mérkőzésen a Panoráma ellen sok hibával, hullámzó teljesítménnyel játszottunk, de a csapat kitartását mutatja, hogy végül 3:2-re meg tudtuk nyerni a találkozót. A második meccsen, a Győr ellen magabiztosan kezdtünk, stabilabb játékot mutattunk, azonban liberónk sérülése teljesen felborította a csapatot, így aztán szettet veszítettünk. A fiúk viszont ismét megmutatták, hogy tudnak egymásért küzdeni, az új felálláshoz alkalmazkodva rendezni tudtuk a játékunkat, és végül 3:1-es győzelemmel zártuk a szezont, az 5.helyen! Büszke vagyok az egész csapatra az egész éves teljesítményért, a munkáért és a hozzáállásért. Jövőre egyértelmű célunk a visszajutás az első osztályba. Köszönöm az egész éves támogatást a szülőknek, szurkolóknak, de legfőként a fiúknak, hiszen hatalmas élmény volt együtt dolgozni veletek. Jövőre folytatjuk!
Szép volt fiúk, HAJRÁ DÁG!!