PSE Zöld – Dág KSE: 0-3
Dág KSE – MÁV Előre: 0-3
Október 19-én Székesfehérváron bizonyíthatott U20-as fiúcsapatunk a dr. Tarnawa Ferdinánd U20 Országos Bajnokság / Fiú U20 I. osztály alapszakában. A nap egy győzelmet és egy vereséget hozott a Dág KSE számára. Kabai Dániel, a csapat vezetőedzője az alábbi szavakkal értékelte az eseményeket:
“A tabellán két előrébb lévő csapattal játszottuk, így tudtuk, hogy nem lesz könnyű dolgunk. Az első ellenfelünk a Pénzügyőr csapata volt. A hiányos felállás miatt tudtuk a saját akaratunkat érvényesíteni és bravúros győzelmet aratni. Kevés rontással és agresszív támadásokkal tudtunk játszani, amit gyakoroltunk a héten edzésen is. Örülök a 3:0 arányú győzelemnek, hiszen ezzel egy hellyel előrébb tudtunk lépni a tabellán. A második mérkőzés már nagyobb kihívást jelentett, hiszen egy rendkívül technikás és magas csapattal játszottunk, a MÁV Előre ellen. Sajnos többet hibáztunk, legfőképp nyitásfogadásban. Szoros szetteket játszottunk, végig 2-3 pontos távolságra voltunk az ellenfélhez képest, de nem tudtuk sajnos utolérni őket a végjátékban, így végül 3:0 arányú vereséget szenvedtünk. Összességében elégedett vagyok a csapat játékával és gőzerővel készülünk az alapszakasz utolsó fordulójára, ami hazai pályán lesz, így extrán motiváltak vagyunk, hogy bizonyíthassunk. Várunk mindenkit szurkolni!”
Szép volt fiúk, HAJRÁ DÁG!!!